ВЖЕ ВДРУГЕ 16 ЛЮТОГО В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ НОВЕ СВЯТО – ДЕНЬ ЄДНАННЯ.

Дата: 16.02.2023 09:25

Рік тому відповідний Указ Президент Володимир Зеленський підписав на тлі прогнозів та повідомлень про повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Через вісім днів після цього російські війська напали на українські землі.

Та український дух – не злякати їх авіацією, артилерією, ракетами, бо він – міцніше сталі.

Вже майже рік ми сміливо відстоюємо кордони України, і гідно перемагаємо завдяки нашій непохитній єдності.

Збереження цієї єдності є життєво-важливим критерієм для повернення миру та безпеки в Україну.

Нині – на нас рівняються інші країни, нашої міццю, глибоким почуттям патріотизму захоплюються!

І цього дня не тільки над кожною державною установою піднімають синьо-жовтий стяг, він майорить і в кожній країні, яка підтримує нас, а це – майже весь світ.

Від імені Полицької сільської ради та її виконавчого комітету бажаю мешканцям громади щонайшвидшої перемоги, щоб ті, хто змушені були залишити свій дім – повернулися, ті хто чекають своїх рідних з війни – якнайшвидше обійнялися!

І щоб наша Україна – засяяла переможними вогнями! Все відбудуємо, за кожного загиблого - помстимося!

Ми не переможні! Наша сила у єднанні!

Сільський голова Микола ОЗЕРУГА

На зображенні може бути: текст