КУБОК ГРОМАДИ 2023

Дата: 08.01.2023 10:14

Сьогодні у стінах Полицький ліцей було гаряче. Вже другий рік поспіль, а отже це вже стало традицією, в спортивній залі проходив турнір з волейболу на Кубок громади 2023. Неймовірний шквал емоцій, шалений ритм - дві речі, від яких у всіх присутніх процеси, що знаходились в статичному сонному стані, як мінімум на тиждень, були приведені в динамічний. Байдужими залишатись не було ні можливості, ні бажання.

Кращими гравцями стали Бабік Віталій, Леус Руслан, Рубець Олександр.

Відповідно досвід переміг, проте молоді будо до чого прагнути, а з надійним тренером Анатолієм Приходько, віримо, що у наймолодших все ще попереду.

ІV місце - команда Полицького ліцею;

ІІІ місце - команда с. Сошники;

ІІ місце - команда с. Полиці;

І місце - команда с. Іванчі.

Відповідно Кубок від минулорічних переможців, команди с. Сошники, перейшов до нинішнього переможця - команди с. Іванчі.

Невеликі грошові призи і кубки сьогодні знайшли своїх господарів. Приємно, що в громаді є настільки активна і ініціативна молодь.Фото без опису