ДОПОМОГА ВІД Unicef

Дата: 08.01.2023 10:07

Вітання і чергові слова невимовної вдячності за підтримку летять до Вараська мультидисциплінарна мобільна команда. Під егідою Unisef, завдяки Українській фундації громадського здоров'я Балаховицька гімназія отримала чудовий "Набір раннього розвитку, Ромейківський ліцей "Спортивний набір", ЗДО "Калинонька ", Полицький ліцей, Центр культурних послуг - чудові подарунки для розвитку дітей. Нагадаємо, що попередньо "Набір раннього розвитку" від благодійників та "Scoolbox" вже отримували заклади освіти громади.

Приємно, що це додаткові можливості дітям бути зайнятими не іграми в гаджетах, а можливість займатися цікавими і корисними справами для розвитку, а для педагогів - шанс спрямувати дитячу енергію в правильне русло.Фото без опису