Результати ІІ та ІІ етапу олімпіад

Дата: 27.12.2022 17:09

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2022/2023 навчальному році. Попри різні проблемні ситуації, які виникали у процесі проведення, наші учні достойно подолали цей шлях та показали цілком достойний результат.

Отож кращі серед кращих:

ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика ІІ етап:

- Городна Соломія Олександрівна (4кл) – І місце (Ромейківський ліцей – вч.Радчук Т.В.) та І місце в ІІІ етапі (обласний).

- Конусь Олександр Анатолійович (5 кл) – ІІІ місце (Ромейківський ліцей – вч.Городна М. А.);

- Стадник Світлана Олександрівна (10 кл) – ІІ місце (Полицький ліцей – вч.Килюшик Г.І.).

Математика:

- Карповець Олег Володимирович (11 кл) – І місце (Полицький ліцей – вч. Гудкова В.С);

- Крижанська Дарія Денисівна (9 кл) – ІІІ місце (Полицький ліцей - вч.Вознюк Г.І.)

- Городна Даша Анатоліївна (8 кл) – ІІІ місце (Ромейківський ліцей – вч.Ковалюк Н.М.)

Географія:

- Карповець Олег Володимирович (11кл) – ІІІ місце (Полицький ліцей – вч.Якубець Л.В.);

- Стоян Анатолій Сергійович (11 кл) – ІІІ місце (Ромейківський ліцей – вч.Биков М.Р.).

ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

- Вознюк Христина Петрівна (7 кл) – ІІ місце (Полицький ліцей – вч.Яким’юк З.П.);

- Крижанська Дарія Денисівна (9 кл) – ІІІ місце (Полицький ліцей – вч.Килюшик Г.І.)

Німецька мова:

- Скібчик Юрій Сергійович (8 кл) – І місце (Балаховицька гімназія – вч.Штинь Л.І.).

Біологія:

- Дениско Маргарита Олексавндрівна (8 кл) – ІІІ місце (Полицький ліцей – вч.Тендлер О.І.).

Фізика:

- Федорчук Іван Васильович (10 кл) – ІІ місце (Ромейківський ліцей – вч.Ляшик О.М.);

- Криса Софія Сергіївна (7 кл) – ІІІ місце (Ромейківський ліцей – вч.Ляшик О.М.);

- Самойлова Вікторія Олександрівна (7 кл) – ІІІ місце (Балаховицька гімназія – вч.Ярошик О.А.).

Історія:

- Скібчик Юрій Сергійович (8 кл) – ІІ місце (Балаховицька гімназія – вч.Ошурко І.Ю.).

Хімія:

- Шепеть-Туча Андрій Васильович (10 кл) – І місце (Полицький ліцей – вч.Бабік Н.С.);

- Стаднік Ольга Петрівна (7 кл) – ІІ місце (Полицький ліцей – вч.Федорчук О.О.);

- Дениско Маргарита Олександрівна (8 кл) – ІІІ місце (Полицький ліцей – вч.Бабік Н.С.);

- Скібчик Юрій Сергійович (8 кл) – ІІІ місце (Балаховицька гімназія – вч.Кривко Ю.Ю.).

Трудове навчання:

- Підлісний Святослав Ярославович (9 кл) – ІІ місце (Полицький ліцей – вч.Леус П.П.);

- Карповець Олег Володимирович (11 кл) – ІІІ місце (Полицький ліцей – вч.Леус П.П.).

Англійська мова:

- Войтович Анастасія Андріївна (8 кл) – ІІІ місце (Полицький ліцей – вч.Бортник Л.В.).

Вітаємо переможців та їх наставників!!! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, віри в свої сили!