Творча зустріч з поетесою Ларисою Сай

Дата: 22.12.2022 09:40

22 грудня в публічно-шкільній бібліотеці села Полиці в теплій, дружній обстановці за чашкою чаю відбулася творча зустріч талановитої сучасної поетеси Лариси Сай з презентацією книги "Несподіваний дзвінок".

...Дива відбуваються в нашому світі.

Буває, незримо простягнуться ниті,

З'єднають серця, що зустрітись хотіли,

Але не уміли...

Такими авторськими словами епілогу зустрічає нас новела "Різдвяне диво", одна з тих, що увійшли до книги.

Людські долі, життєві історії, несподівані повороти - те, чим пронизані новели, що увійшли до книги.

Полицька публічно-шкільна бібліотека, сподіваємось, стане традиційним місцем для зібрань творчих, інтелігентних людей, тих, хто вміє відчувати душею красу художнього слова. Приклад - сьогоднішня зустріч.

Пані Лариса подарувала присутнім чудові мелодії своїх новел. Адже пише вона про найважливіші життєві цінності - добро, дружбу, любов. Дарує оточуючим тепло серця, добрий настрій, доносить своєю творчістю до нас красу і велич рідного краю.

Щиро дякую вам, пані Ларисо, за ті чудові хвилини позитиву та насолоди, які ви подарували присутнім.