Велика вдячність всім, хто долучився.

Дата: 15.12.2022 12:18

Завдяки небайдужим жителям громади та підприємствам і підприємцям, попри погану погоду і поломку одного з авто в дорозі, в Білозерську територіальну громаду Херсонської області був доставлений гуманітарний вантаж у вигляді сформованих продуктових пакетів та гігієни (більше 600), овочів, консервації, теплого одягу та взуття, цукру, солі, засобів обігріву, солодощів та домашньої випічки. Не забули ми і про наших хлопців, що знаходяться на південному напрямку. Вони отримали велику кількість окопних свічок від дітей Полицький ліцей та близько 200 пар теплих в'язаних шкарпеток від діток Балаховицька гімназія. А як же ж без натурпродукту-смачного сала з чосничком, про яке вже вони мріяли? Їхню мрію Ви втілили в життя.

Цього разу, завдяки Булавському Сергію, до херсонців поїхали і смаколики від українців і іспанців провінції Сарагоса, що в Іспанії. Душею вони з українським народом.

Так як земля кругла, зустрілись і з представниками Каноницька сільська ОТГ Офіційна сторінка .

Завдяки такій єдності і згуртованості людей, стійкості і рішучості наших хлопців, все буде УКРАЇНА!