ОБЕРЕЖНО: ЛИСИЦЯ!

Дата: 22.11.2022 15:48

Руда лісова красуня майже завжди привертає до себе увагу людей, проте це не та тварина, якою варто милуватися. Лисиця може заподіяти шкоду людині чи домогосподарству. Головна небезпека у тому, що цей звір є розповсюджувачем різних інфекційних захворювань, найстрашніше з яких сказ. Хвора лисиця втрачає страх, може близько підійти до людини чи домашньої тварини та в результаті укусу заразити. Небезпечними для оточуючих є й біологічні матеріали звіра (слина, екскременти або, навіть, його труп). Також лисиця полює на домашніх тварин та птиць. Справедливості заради потрібно зазначити, що цей звір приносить людині й користь, знищуючи гризунів у полях.

З наближенням холодів, особливо в селах, почастішали візити лисиць до помешкань.

Прохання до жителів громади: у разі виявлення тварин уникайте контакту з ними, тим більше не намагайтесь ловити їх самотужки, а телефонуйте у відповідні інстанції.Фото без опису