Ми гордимося жителями нашої громади!

Дата: 16.11.2022 12:50

Черговий гуманітарний вантаж вирушив на Донеччину, в самісіньке пекло нікому не потрібної війни. Дякуємо кожному і кожній хто долучився. Вражає єдність з якою громада підходить до організації гуманітарних вантажів: активна позиція молоді села у приготуванні тушківок на базі Дому молитви, господинь з ЗДО "Калинонька", які для воїнів підготували партію борщової заправки та квашеної капусти, велика кількість смаколиків і засобів гігієни від Хресто-Воздвиженського храму і о. Сергія, газові горілки та набори інструментів від Івана Василишина, буржуйка та продукти харчування від ПрАТ "Рафалівський кар'єр", генератор від благодійників, що побажали бути "невідомими", теплі в'язані шкарпетки від малечі Центру дозвілля м. Вараш, що долучилися, маленькі учасники 2С класу Полицький ліцей , які з мамами і класним керівником долучилися з проєктом "Зігрій захисника" з теплими шкарпетками, маленька дівчинка Марійка, що сама готувала кекси, бабуся Галина, пироги якої повезли захисникам тепло материнських рук і душу української печі, зусилля жителів с. Маюничі, де їх зовсім маленько, але долучився кожен, окопні свічки від Володимира Тарасюка, який щоразу долучається з новою партією... Хочеться згадати кожного і кожну, хто долучається. А якщо когось і не згадали, пробачте, головне, ми знаємо, що ВИ у нас є і без ВАС - ніяк. Вклад кожного важливий, адже саме в єдності наша міць і сила.

Окрема подяка нашим волонтерам Ігору Примачику та Петру Пашку - вони, як ніхто, на неї заслуговують.