Участь в обласних спортивних змаганнях серед сільських територіальних громад "Краща спортивна громада Рівненщини 2022 року"

Дата: 14.11.2022 14:48

В Рівному, 13.11.2022 року, пройшли обласні спортивні змагання серед сільських територіальних громад "Краща спортивна громада Рівненщини 2022 року". Учасники змагалися з міні-футболу, настільного тенісу, шахів, шашок, дартсу та гирьового спорту. За результатами змагань представники нашої громади посіли в загальнокомандному заліку IV місце!

Було що проаналізувати, чому повчитися, на що звернути увагу і, в чому, навіть, посперечатися. Проте досвід дуже цікава «штука».

Вітаємо учасників з чудовим результатом та бажаємо не зупинятись на досягнутому й рухатись вперед до нових спортивних звершень.