ДО ВІДОМА!

Дата: 21.10.2022 11:52

Тимчасово припиняється реєстрація заявок в системі Державного аграрного реєстру щодо отримання бюджетних субсидій на 1 га сільгоспугідь та спеціальної бюджетної дотації за утримання корів у зв’язку з надходженням заявок на суму, що відповідає передбаченому обсягу бюджетних асигнувань (відповідно до пункту 7 Порядку використання

коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою КМУ від 16 серпня 2022 року № 918).

Всі заявки, що вже подані виробниками сільськогосподарської продукції, будуть опрацьовані в установленому порядку.

Разом з тим повідомляємо, що Держаний аграрний реєстр працює в штатному режимі, виробники сільськогосподарської продукції і надалі можуть здійснювати реєстрацію в даній системі.

Слідкуйте за додатковими оголошеннями.

Контактний телефон 0971858328 - Чайковська Олена Сергіївна