Знову біль, знову чорні стрічки на прапорах…

Дата: 21.10.2022 11:48

Під Вугледаром під час виконання бойового завдання загинув ЗАХИСНИК УКРАЇНИ ПАПЕЖУК ВАСИЛЬ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, житель нашої громади з с. Сошники, 1992 р. н.

ГЕРОЙ мужньо захищав рубежі нашої країни у Донецькій області. ВАСИЛЬ ПАПЕЖУК понад усе любив рідну землю і боронив її від російських окупантів, віддавши життя за світле майбутнє нашої нації!

Як зазначають ті, хто був з Василем на фронті, він був хорошим товаришем, завжди приходив на допомогу і був взірцем хоробрості, відважності та стійкості

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким ВАСИЛЯ ПАПЕЖУКА.

Світлий, добрий спомин про звитяжного ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків!

Вічна та світла пам’ять ГЕРОЮ.

Про дату й час церемонії прощання з ГЕРОЄМ ВАСИЛЕМ ПАПЕЖУКОМ повідомимо пізніше.Фото без опису