УКРАЇНЦІВ ЗАКЛИКАЛИ З 17:00 ДО 22:00 МАКСИМАЛЬНО ЗМЕНШИТИ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Дата: 11.10.2022 16:57

У зв'язку з масовим ракетним ударом росії по об'єктах критичної інфраструктури українців просять розвантажити енергосистему сьогодні у годину-пік - з 17:00 по 22:00. Про це повідомили в Офісі Президента.

"Прохання до всіх жителів України! З 17:00 до 22:00 вечора максимально зменшити споживання електроенергії, щоб ми разом впоралися з цими тимчасовими складнощами", - заступник керівника ОП Кирило Тимошенко повідомив у Телеграмі.

Голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус, своєю чергою, додав, яку техніку треба вимкнути, щоб розвантажити мережу.

За його словами, сьогоднішній вечір, 10 жовтня, є одним з найскладніших вечорів для української енергетики. Якщо сьогодні ввечері ви зможете використати менше електроенергії, то це суттєво допоможе енергосистемі та зменшить потребу у аварійних відключеннях, - наголосив він.