Шановні педагоги, працівники та ветерани освітянської галузі Полицької громади!

Дата: 02.10.2022 21:23

Традиційно, в першу неділю жовтня, українське суспільство відзначає світле і прекрасне свято – День працівників освіти!

Це свято, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у країну знань, науки, мудрості.

Бути педагогом – це покликання, це доля. Тільки людина з тонкою душею, гарячим серцем і величезним багажем знань може донести до юних умів саме важливе, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою, вибором життєвого шляху.

Діти – майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни.

Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться.

У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаю вам, дорогі вчителі, нових творчих знахідок, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього України і нашої громади.

З професійним святом!

Сільський голова Микола ОЗЕРУГА