ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 30.09.2022 11:52

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

І наша увага і турбота необхідна їм кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до тих, хто своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

Приємно, що багато хто з них ведуть активний спосіб життя, беруть участь в патріотичному вихованні молоді, захоплюються мистецтвом і творчістю.

То ж здоров'я Вам і довголіття. Нехай Ваша життєва мудрість ляже в основу життєвих принципів молодого покоління, а ваші повчання і настанови передаються з покоління в покоління. Миру Землі нашій, добробуту вашим домівкам.