ВІТАННЯ З ХРАМОВИМ СВЯТОМ

Дата: 29.09.2022 09:53

У житті кожної людини буває багато свят: родинних, релігійних та загальнодержавних. Але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Престольний празник є одним з таких свят. Сьогодні, у день Воздвиження Хреста Господнього, його відзначають в селі Полиці. Хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди, або просто їхніх гостей.

Нехай це величне свято наповнить серця Всіх парафіян світлими почуттями віри, надії і любові. Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у Ваших оселях, слово Боже надасть усім Вам наснаги на добрі і благі діла. Нехай цей урочистий День принесе світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать.

Молимося за наших захисників. Щиро просимо у Бога берегти наших воїнів, допомогти їм вигнати ворогів з української землі, повернути мир.

Вірю, що в наступному році храмове свято ми будемо святкувати в незалежній, вільній, квітучій Україні!

Сільський голова Микола ОЗЕРУГАФото без опису