СЛОВА ВДЯЧНОСТІ

Дата: 29.09.2022 09:48

Є люди наполегливі, є такі, що сумлінно виконують свою роботу, але є такі, для кого і наполегливість і сумлінне виконання обов'язків, повна самовіддача для вирішення чужих проблем стали життєвим принципом. Серед таких Галина Давидюк, керівниця осередку Товариства Volodymyrets Red Cross Товариство Червоного Хреста у м. Володимирець і її організація. Завдяки їй, в першу чергу, в громаді була створена первинна організація Товариства Червоного Хреста. У активній співпраці громада отримала чергову партію допомоги для ВПО: сім'ї з дітками отримали чудові дитячі набори-рюкзачки, ВПО, що проживають не в сім'ях, а окремо - набори посуду.

Окремо хочемо висловити подяку за наданий інвалідний візок для особи з інвалідність І групи, що була евакуйована в громаду, завдяки нашим волонтерам. Разом з дитячим наборами і посудом для дітей ВПО отримали памперси та суміші дитячого харчування.

Дуже приємно, що завдяки таким організаціям і наполегливим керівникам, люди, що змушені були покинути рідні домівки через російську військову агресію, отримують активну підтримку.

Продовжуємо активну співпрацю задля допомоги і підтримки тих, хто цього потребує.