Шановні вихователі та працівники ЗДО Полицької  громади!

Дата: 25.09.2022 19:29

Вітаю вас з професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, людяністю.

Наші вихователі – чуйні і щирі, розумні і творчі, спроможні радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини.

Щира подяка всім вам за любов і турботу про підростаюче покоління, віддане служіння улюбленій справі,  мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Нехай посмішки ваших вихованців дарують вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя буде наповнене щастям, добром та достатком. Нехай в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці – добро і мудрість.

Бажаємо міцного здоров’я, сил і натхнення, нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю, перемоги нашій Україні!

Сільський голова                                                                                                              Микола ОЗЕРУГАФото без опису