З Днем працівника лісу!

Дата: 18.09.2022 11:13

Щиро вітаю з професійним  святом всіх  працівників і ветеранів  лісового господарства,  лісової та   деревообробної  промисловості!

Ліс – це легені всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло, комфорт і затишок. Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету. Але не варто забувати, що дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного природного національного скарбу – обов’язок не тільки професіоналів, а й всього суспільства, тому що це природне багатство служить усім людям.

Дякую усім працівникам галузі та ветеранам лісової служби за щоденну сумлінну та невтомну працю. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров?я, Божого благословення, добробуту, стабільності, а головне – віри в Перемогу України і мирного неба!

З повaгою –  сільський голова Микола ОЗЕРУГА