ДОРОГІ ДІТИ, ШАНОВНІ БАТЬКИ, ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

Дата: 01.09.2022 13:11

Від імені Полицької сільської ради та її виконавчого комітету щиро і сердечно вітаю вас з початком нового навчального року та Днем знань!

1 вересня справді єднає усіх – малечу, яка вперше крокує до школи, студентів, які сміливо ступають у доросле життя, учителів, викладачів, наставників, які відкривають світ пізнання та сходження до джерел мудрості й продовжують вести новими шляхами.

Школа – це не лише стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь.

Одні навчали, інші навчались.

Дякую учителям за відданість, за любов до своєї професії.

Дякую всім спеціалістам, технічним працівникам - ваш щоденний внесок у життєдіяльність закладів важно переоцінити.

Велике спасибі батькам!

Тісний зв’язок з вами, щире спілкування дають педагогам можливість ефективно вирішувати будь-які питання навчання та виховання дітей. Впевнений, що спільна праця, наполегливість та єдність думок стануть запорукою успіхів у справі розвитку освіти.

Міцного вам здоров’я, мирного неба, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, віри в добро, реалізації творчих намірів і життєвих планів, сил та натхнення!

Щастя вам в особистому житті, взаємоповаги та плідної праці!

Сільський голова Микола ОЗЕРУГАФото без опису