П о р я д о к д е н н и й 22 сесії 8 скликання 23 серпня 2022

Дата: 15.08.2022 10:06

П о р я д о к   д е н н и й:

1. Про внесення змін до бюджету сільської ради.

1. Про перейменування вулиць.

1. Про створення добровільного формування цивільного захисту  Полицької територіальної громади.

1. Про затвердження проекту договору про співробітництво територіальних громад у сфері надання адміністративних послуг у формі спільного фінансування (утримання) відділу «Центр надання адміністративних послуг» Володимирецької селищної ради.

1. Про затвердження проекту договору про співробітництво територіальних громад у сфері централізованого тимчасового зберігання архівних документів у формі спільного фінансування (утримання) Трудового архіву Володимирецької селищної ради.

1. Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти, груп подовженого дня, класів із вечірньою формою навчання, закладів дошкільної освіти на 2022 – 2023 навчальний рік.

1. Про  затвердження  технічної  документації   з нормативної    грошової      оцінки   земельної ділянки ДП «Регіон-Інвест» .

1. Про затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ДП «Регіон –Інвест».

1. Про внесення змін у рішення сільської ради № 545 від 16 лютого 2022 року “Про зменшення статутного капіталу комунального некомерційного

підприємства “ Полицький центр первинної медико- санітарної

допомоги” Полицької сільської ради та затвердження Статуту

підприємства в новій редакції”.

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування Бирюку Віктору Володимировичу жителю с. Ромейки.

1. Про  надання одноразової матеріальної допомоги на лікування Вознюк Галині Пилипівні жительці с. Полиці.

1. Про надання одноразової  матеріальної допомоги на ремонт будинку в зв’язку з природнім  стихійним лихом, буревієм Тарасюку Івану Миколайовичу жителю с. Ромейки.