Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Сільського голови від 15 серпня 2022 року № 41 "Про скликання пленарного засідання двадцять другої сесії сільської ради ( восьмого скликання )"

Дата: 15.08.2022 10:04

У К  Р А Ї Н А

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО  РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(восьме скликання )

Сільського голови

від 15 серпня 2022 року                                                    № 41

Про скликання пленарного засідання двадцять

другої сесії сільської ради ( восьмого скликання )

Відповідно до п.п. 8, 20 ст. 42 Закону України “ Про місцеве самоврядування  в Україні ” :

1. Скликати  пленарне засідання двадцять другої сесії сільської ради ( восьмого скликання) на 23 серпня 2022 року об 11.00 год. в  приміщенні сільської ради.

2. На розгляд сесії сільської ради винести питання:

2.1.Про внесення змін до рішення сільської ради Про бюджет Полицької сільської територіальної громади на 2022 рік.

2.2.     Про перейменування вулиць.

2.3. Про затвердження проекту договору про співробітництво територіальних громад у сфері надання адміністративних послуг у формі спільного фінансування (утримання) відділу «Центр надання адміністративних послуг» Володимирецької селищної ради.

2.4. Про затвердження проекту договору про співробітництво територіальних громад у сфері централізованого тимчасового зберігання архівних документів у формі спільного фінансування (утримання) Трудового архіву Володимирецької селищної ради.

2.5. Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти, груп подовженого дня, класів із вечірньою формою навчання, закладів дошкільної освіти на 2022 – 2023 навчальний рік.

2.6. Про внесення змін у рішення сільської ради № 545 від 16 лютого 2022 року “Про зменшення статутного капіталу комунального некомерційного     підприємства “ Полицький центр первинної медико- санітарної допомоги” Полицької сільської ради та затвердження Статуту підприємства в новій редакції”.

2.7. Розгляд клопотань фізичних та юридичних осіб.

Сільський голова                                                               Микола ОЗЕРУГА