БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ: НЕ ПАЛІТЬ СТЕРНЮ!

Дата: 28.07.2022 10:53

На сьогоднішній день на території Вараського району в розпалі збирання врожаю зернових. Досвід попередніх років свідчить про високу ймовірність виникнення в цей період пожеж через спалювання сухої рослинності, стерні, соломи, післяжнивних

залишків та сміття.

Все це призводить до знищення біорізноманіття, тваринного світу, лісових та торф’яних пожеж, а іноді й до травмування, або загибелі людей.

Тому слід мати на увазі, що в період збирання врожаю категорично забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків, розведення багать на полях, зокрема, і на тих,

де жнива закінчилися. Випалювання стерні та залишків соломи призводить до пожеж на сусідніх полях, вимкнення повітряних ліній електропередач надвисокої напруги, а також пожеж лісосмугових насаджень.

Державі завдаються значні матеріальні та екологічні збитки.

Пам’ятайте про небезпеку, що може виникнути саме через вашу безвідповідальність!

У разі виникнення пожеж і знищення нескошених полів порушники обов’язково будуть притягнуті до відповідальності!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

На зображенні може бути: вогонь, на відкритому повітрі та текст