Правила поведінки населення та заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів!

Дата: 28.07.2022 10:52

Вараське районнне управління інформує, що з року в рік з початком весни і до пізньої осені мають місце випадки виявлення населенням вибухонебезпечних предметів

часів І та ІІ світових війн, а враховуючи реалії сьогодення, то і сучасних боєприпасів. А це в свою чергу, призводить до зростання загрози загибелі та травмування людей внаслідок

несанкціонованого поводження з вибухонебезпечними предметами.

Вибухонебезпечні предмети можуть бути виявлені всюди:

- в полях та городах, на дачних ділянках;

- в лісах та паркових зонах;

- на дні річок, озер та інших водойм;

- на території колишніх артилерійських, авіаційних полігонів та в інших місцях де колись тривали, або тривають бойові дії.

У будь-якому випадку при виявленні вибухонебезпечного, або зовні схожого на нього предмету необхідно: запам’ятати місце знахідки; негайно повідомити в місцеві органи влади, або підрозділ ДСНС України та Національної поліції (телефон 101, 102) за заявкою якого буде спрямована група розмінування для організації робіт з їхнього знешкодження та знищення.

Пам’ятайте, що в кожна авіаційна бомба, снаряд, міна чи інші боєприпаси становлять смертельну небезпеку для людини!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

Немає опису світлини.