ГОТУЄМОСЬ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Дата: 26.07.2022 16:26

Цього року Україна вперше відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

День Української Державності запроваджений на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, а також для протидії російській дезінформації та історичним фейкам про буцімто єдність походження українського та російського народів.

Аби урочисто відзначити важливе для кожного українця свято, звертаємося до підприємців, керівників організацій та установ, мешканців сіл з проханням долучитися до підготовки територіальної громади до святкування Дня Української Державності: подбати про благоустрій закріплених територій, прикрасити будинки та будівлі Державними Українськими символами.