Гордимося!

Дата: 14.07.2022 15:26

10 липня відділом у справах культури, молодіжної політики та спорту Костопільської міської ради та федерацією волейболу Костопільщини з нагоди відзначення Дня міста проведено турнір з паркового волейболу серед чоловіків.

У змаганнях взяли участь 7 команд, а саме: «Замчисько» м. Костопіль, «Легіон» м. Костопіль, «Рота охорони» м. Костопіль, «Ветерани» м. Костопіль, «АВК Деражне» с. Деражне, «Плюси» м. Костопіль та «Полиці» Вараський район. Команди були розподілені на 2 підгрупи.

У підгрупах змагалися за коловою системою. За результатами ігор групового етапу за третє місце змагань зустрілися команди «АВК Деражне» та «Полиці» де перемогу із рахунком 2:1 та бронзові нагороди здобула все ж команда «АВК Деражне», четверте місце та Кубок «За волю до перемоги» у нашої команди «Полиці».

Вітаємо наших хлопців. Вони в нас молодці.Фото без опису