Рішення сесії "Про зміну типу, найменувань та затвердження статутів у новій редакції  закладів освіти Полицької сільської ради"

Дата: 07.07.2022 11:21

ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцята сесія восьмого скликання)
РІШЕННЯ
22 червня 2022 року                                                                                   № 605
Про зміну типу, найменувань та
затвердження статутів у новій редакції
закладів освіти Полицької сільської ради

Відповідно до ст. 143 Конституції України, ст. 1032 Бюджетного кодексу України, ст.26  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,              ст. ст. 31,32,35 Закону України “ Про повну загальну середню освіту”,  Закону України № 4629-1 від 15.07.2021 року “ Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти”, з метою створення належних умов для здобуття якісної освіти та упорядкування мережі загальноосвітніх закладів освіти Полицької сільської ради, економічної ефективності функціонування закладів освіти, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Змінити тип та найменування Полицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 22563717 ) на Полицький ліцей Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області.
2. Змінити тип та найменування Балаховицького навчально-виховного комплексу “ Закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - закладу дошкільної освіти ” Вараського району Рівненської області  (код ЄДРПОУ 22563732) на Балаховицьку гімназію Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області, що має у своїй структурі підрозділ, який забезпечує здобуття дошкільної освіти.

3. Змінити тип та найменування Ромейківський навчально-виховного комплексу “ Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - закладу дошкільної освіти” Вараського району Рівненської області (код ЄДРПОУ 22563809) на Ромейківський ліцей Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області, що має у своїй структурі підрозділ, який забезпечує здобуття дошкільної освіти.

4. Затвердити Статут Ромейківського ліцею Полицької сільської ради Вараського району  Рівненської області у новій редакції, що додається.
5. Затвердити Статут Балаховицької  гімназії Полицької сільської ради Вараського району  Рівненської області у новій редакції, що додається.
6. Затвердити Статут Полицького ліцею  Полицької сільської ради Вараського району  Рівненської області у новій редакції, що додається.
7. Директорам Полицького ЗЗСО І-ІІІ ст., Балаховицького навчально- виховного комплексу “ Закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - закладу дошкільної освіти”, Ромейківський навчально- виховного комплексу                    “ Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - закладу дошкільної освіти” Полицької сільської ради Вараського району  Рівненської області:
7.1.Здійснити заходи для проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи у встановленому законодавством порядку.
7.2. Розробити проекти штатних розписів закладів освіти та подати їх на погодження  начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Полицької сільської ради О. Красненко.
7.3. Не пізніше ніж за два місяці персонально (під розпис) ознайомити працівників про істотні зміни умов праці та вручити письмове повідомлення (ст.32 Кодексу законів про працю).
8. Контроль за виконанням рішення доручити постійним комісіям з питань фінансів, бюджету, планування соціально- економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва ( О.Сергійчук) та з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, з депутатської діяльності, етики та регламенту                         (М. Городна).

Сільський голова                                                                    Микола ОЗЕРУГАhttps://rada.info/upload/users_files/04388320/b8458a7102c47d118c6a6ba304e764d3.docx