22 ЧЕРВНЯ 1941 РОКУ…

Дата: 22.06.2022 15:05

Цей день увійшов драматичною сторінкою в історію людства.

Саме тоді на нашу землю прийшла найбільша за масштабами війна в історії  людства, залишивши  у пам’яті народу глибокі рани.

Сьогодні ми висловлюємо  щиру  подяку ветеранам за перемогу над фашизмом, згадуємо тих, хто загинув на полі бою, у концтаборах, в тилу, щоб подарувати мирне небо своїм нащадкам.

На долю нинішнього покоління теж випали важкі випробування - захищати зі зброєю в руках територіальну цілісність України, її європейський  вибір заради щасливого майбутнього.

І, продовжуючи славні бойові традиції захисників Вітчизни у роки Другої світової війни, наші хоробрі земляки  проявляють у боротьбі з російським агресором приклади стійкості, мужності, відваги.

Шановні мешканці Полицької територіальної громади!

Бажаю вам миру, суспільної злагоди та наснаги заради зміцнення держави, підвищення її авторитету у світі та дбайливого збереження  світлої пам’яті про героїв, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні!

Героям слава!