Рівні можливості

Дата: 14.06.2022 17:22

З метою забезпечення рівних прав, можливостей та створення

безбар'єрного простору для всіх громадян, на сьогодні працівниками міграційної служби Рівненщини здійснюється максимальне сприяння у оформленні паспортних документів особам, які прибули на Рівненщину з регіонів, де велися або тривають воєнні дії.

Так, до підрозділів міграційної служби звертаються громадяни, що подали заяви з оформлення паспортних документів у підрозділи, які в зв’язку з військовою агресією наразі тимчасово не функціонують. За заявами осіб працівниками підрозділів здійснюється переключення заяв-анкет на відповідний підрозділ та приймається рішення на друк паспорта, відтак особа має змогу отримати паспортний документ за місцем фактичного проживання.

На сьогодні такою можливістю скористалися 191 особа з Харківської, Київської, Донецької, Луганської, Запорізької, Сумської, Черніговської, Миколаївської, Херсонської областей.

Разом до перемоги!

Управління ДМС у Рівненській області