Піротехніки ДСНС знешкодили 5 ручних гранат, які було виявлено біля села Жовкині Володимирецької тергромади

Дата: 13.06.2022 09:36

7 червня до рятувальників Вараського району надійшло повідомлення, про те, що в полі біля села Жовкині Володимирецької тергромади було виявлено металевий предмет ззовні схожий на гранату часів Другої світової війни. При виїзді до місця небезпечної знахідки оперативної групи рятувальників даний предмет було ідентифіковано, як ручна граната Ф-1 часів Другої світової війни. Місце події було взято під охорону працівниками поліції.

8 червня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області додатково було обстежено прилеглу територію та виявлено ще 2 гранати РГД та 2 гранати Ф-1. Всі небезпечні знахідки було вилучено та знищено.

Рятувальники закликають громадян бути максимально обережними при виявленні підозрілих металевих предметів, ззовні схожих на боєприпаси часів війни.

При виявленні ВНП негайно телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку області або 112/

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області