1 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ТА ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БАТЬКІВ

Дата: 01.06.2022 10:04

1 червня – це не лише початок літа, а й день прекрасних родинних свят. Як відомо, на цей день припадає Міжнародний день захисту дітей, а також Всесвітній день батьків.

На жаль, сьогодення українських дітей та їх батьків пов’язано зі страшними речами – смертями, пораненнями, обстрілами, а також з бомбосховищами, підвалами, евакуаціями, життям на чужині, неповноцінним навчанням.

Але все на світі має свій початок і кінець. То ж і війна рано чи пізно закінчиться і знову наступить мирне життя.

Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. У них стільки щирості й довіри, що розтоплять навіть найсуворіше й загартоване проблемами серце. Нехай вони про війни і ворожнечі дізнаються лише з книг і ніколи не побачать ці біди знову наяву. Нехай дітям завжди світить сонце яскраво, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі для них сяятимуть мільйони красивих зірок, а ваші родини будуть міцними, єдиними, надійними й люблячими. Нехай звучить дитячий сміх, народжуються надії і здійснюються мрії!

Бережіть себе, адже сім’я – це головне!Фото без опису