ШАХРАЇ ЗНОВУ НАМАГАЮТЬСЯ ОШУКАТИ РІВНЕНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ!!!

Дата: 27.05.2022 09:36

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє про шахрайські дії, які вчиняють невстановлені особи з різних номерів мобільних телефонів.

Суб’єкти господарювання, які зареєстровані в Рівненській області повідомляють, що на їхні телефони надходять дзвінки від невстановлених осіб із пропозиціями надати фінансову допомогу для вирішення своїх особистих питань. Невстановлені особи звертаються від імені посадових осіб Головного управління ДПС у Рівненській області.

Шахраї використовують різні номери мобільних операторів, зокрема +380(96) 9921778, та просять перерахувати гроші на картковий рахунок.

Наголошуємо, подібні схеми - це один із способів незаконної наживи на довірливих громадянах та підприємцях.

Просимо бути уважними до таких пропозицій, та у разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників ГУ ДПС у Рівненській області з метою висування незаконних вимог слід одразу повідомляти про це правоохоронні органи або 102.

Немає опису світлини.