Більшість пожеж у Вараському району виникають через недотримання правил пожежної безпеки

Дата: 26.05.2022 10:57

З початку 2022 року у Вараському районі було зафіксовано 63 пожежі, на одній з яких 1 особа травмувалася. Завдані прямі збитки оцінюються в більш ніж 2,3 млн. грн., побічні – понад 9 млн. грн. Вогнем знищено, або ж пошкоджено 49 будівель та споруд, 4 одиниці техніки, 4 тони кормів.

При цьому на сільському місцевість припадає 85% усіх пожеж.

На жаль навіть у відносно мирних регіонах нашої країни трапляються пожежі і причинами їх виникнення залишається людський фактор. А саме свідоме, або ж несвідоме порушення правил пожежної безпеки.

Відтак закликаємо дотримуватися елементарних, проте важливих правил пожежної безпеки у побуті та виховувати у своїх нащадків культуру безпечної поведінки, як з вогнем, так і при інших надзвичайних ситуаціях.

В тому разі, коли пожежа, чи інша біда все ж сталася негайно телефонуйте за екстреними номерами пожежно-рятувальної служби «101», або «112»!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

Немає опису світлини.