Рятувальники запрошують українців стати добровольцями з цивільного захисту

Дата: 20.05.2022 11:06

Державна служба надзвичайних ситуацій запрошує громадян стати добровольцями з цивільного захисту. Така пропозиція діє в усіх областях України.

Добровольці допомагатимуть ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій:

розбиратимуть завали, рятуватимуть людей, надаватимуть допомогу потерпілим, розвантажуватимуть гуманітарні вантажі, тощо.

Щоб подати заявку, потрібно заповнити анкету. Анкети бажаючих надходитимуть до центрального офісу ДСНС України. В них добровольці вказують область, де знаходяться,

і відповідно ці анкети надсилатимуть у Рівненську область та далі на територіальні громади для обробки, та подальшої інформаційної та організаційної роботи з добровольцями. По Вараському району на даний час ми маємо вже понад 50 таких

поданих анкет.

Добровольчі формування утворюватимуться місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування тощо.

Добровольців попереджають, що залучити всіх одночасно можливості немає, оскільки це небезпечно - територія, де були обстріли та воєнні дії, часто буває замінована.

Тому зараз тривають роботи з очищення територій та будинків від вибухонебезпечних предметів. Отже наразі створюються списки осіб, які подали анкети. В подальшому з

ними буде організовано проведення інструктажів та в разі необхідності буде окремо повідомлено про залучення до робіт з ліквідації наслідків НС.

Заповнити анкету можна тут: https://bit.ly/3jb91VO

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області