Звертаємося до жителів Вараського району: НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ!

Дата: 14.04.2022 11:58

Як вже неодноразово наголошувалося: за спалювання сухостою в мирний час рятувальники попереджали громадян про чималі штрафи, а нині ж такі злочинні дії можуть навіть трактуватися, як диверсія!

В Україні йде 50-а доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Всі свої сили військові, добровольці та волонтери направляють на

боротьбу з загарбниками.

І поки ми всі боронимо нашу державу на різних фронтах цієї нерівної боротьби, декому «докучає» суха рослинність, яку чомусь необхідно неодмінно підпалити. Деякі

несвідомі люди своїми необдуманими діями, спалюючи сухостій, порушують законодавство України та шкодять довкіллю. Люди, схаменіться! Зараз не на часі такі ризики, їм немає виправдання. Жодні гроші та покарання не вартують того часу, який вогнеборці витрачають на гасіння таких загорянь. У цей час вони могли б рятувати життя людей.

Вкотре апелюємо до свідомості громадян: не ставайте злочинцями, які спопеляють рідну землю, зосередьте свої зусилля на її захисті й обороні!

Палити можна лише окупантів.

Слава Україні! Героям Слава!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

На зображенні може бути: вогонь, на відкритому повітрі та текст