ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ ДЛЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ВСІХ ЗАГИБЛИХ ЧЕРЕЗ ВТОРГНЕННЯ РОСІЇ

Дата: 17.03.2022 10:21

16 березня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про проведення загальнонаціональної хвилини мовчання для вшанування пам’яті всіх загиблих через вторгнення Росії.

“Сьогодні я підписав важливий указ про загальнонаціональну хвилину мовчання для вшанування пам?яті всіх українців, які загинули у нашій вітчизняній війні. Усіх, кого ми втратили через вторгнення Росії, через терор, розв?язаний окупантами”, — зазначив президент у своєму зверненні до українців.

За його словами, хвилину мовчання оголошуватимуть щоранку о 9-ій годині по всій території України.

“Будемо згадувати українців, які віддали своє життя. Військових і цивільних, дорослих та дітей”, — зауважив президент.

На зображенні може бути: текст