ЩОРОКУ 15 ЛЮТОГО В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ.

Дата: 15.02.2022 17:24

Саме цього дня 33 роки тому закінчився один з найкривавіших збройних конфліктів минулого століття - війна в Афганістані.

Через горнило тієї війни пройшло понад 160 000 українців, з них понад 3 тисячі загинули, десятки вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон.

Ті, хто брав участь у збройних конфліктах, особливо гостро відчувають ціну мирного життя.

Символічно, що колишні воїни-інтернаціоналісти беруть на себе відповідальність за порозуміння і злагоду в нашому суспільстві. Вони й сьогодні служать у Збройних Силах та Національній гвардії України , роблять неоціненний внесок у патріотичне виховання підростаючого покоління.

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Від імені Полицької сільської ради та її виконавчого комітету бажаю вам міцного здоров'я, щастя, миру і добра, благополуччя у ваших сім'ях.

Сільський голова Микола ОЗЕРУГА

На зображенні може бути: квітка та на відкритому повітрі