Пам’ятка "Дії населення при аваріях на залізничному і автомобільному транспорті при перевезенні небезпечних вантажів"

Дата: 05.02.2022 17:00

ПАМ’ЯТКА

Дії населення при аваріях

на залізничному і автомобільному транспорті

при перевезенні небезпечних вантажів

Загорання, витік небезпечного вантажу, пошкодження тари або рухомого складу (ємності, які встановлені на транспорті) з небезпечним вантажем можуть привести до вибуху, пожежі, опіків, отруєння, захворювання людей і тварин.

Інформацію про аварії і про те, що необхідно робити в кожному конкретному випадку, Ви отримаєте із повідомлення, яке передається управлінням з питань надзвичайних ситуацій через радіотрансляційну мережу або через гучномовний зв’язок.

Запам’ятайте! Периметр небезпечної зони при виникнення аварії (катастрофи) на транспорті огороджується спеціальними знаками. Наближатися до цієї зони і входити до неї категорично заборонено.

Основний спосіб захисту – своєчасно покинути небезпечну зону або осередок ураження.

Якщо ви не змогли покинути приміщення до підходу отруйної хмари, залишайтесь у приміщенні, зробіть герметизацію вікон, дверей, вентиляційних отворів, надіньте простіші засоби захисту (ватяну марлеву пов’язку, рушник), змочені водою.

Про можливість повернення до місця проживання (роботи) вас повідомлять після ліквідації наслідків аварійної ситуації з використанням електронних засобів інформації.

Бережіть своє здоров’я і життя!