Щеплення – єдиний спосіб запобігти поліомієліту, адже ліків від цієї хвороби немає.

Дата: 18.01.2022 13:26

Шести доз вакцини достатньо, щоби сформувався імунітет до поліомієліту на все життя.

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту. Це небезпечне інфекційне захворювання повернулося в Україну через низький рівень охоплення щепленнями.

1 з 200 інфікованих вірусом поліомієліту отримує параліч на все життя. 5–10% тих, кого паралізувало внаслідок поліомієліту, помирають через те, що параліч уразив саме дихальні м’язи. Найбільш вразливі до цього захворювання – діти віком до п’яти років.

Щепіться від поліо – для цього зверніться до вашого педіатра або сімейного лікаря. А, якщо пропустили якісь дози щеплення, намагайтеся якомога швидше надолужити їх.

#це_треба_знати #ЗдороваУкраїна #vaccinated #VaccinesWork #поліомієліт #поліо

Немає опису світлини.