Бібліотеки як справжні освітні хаби крокують в ногу з часом.

Дата: 17.01.2022 13:20

Бібліотеки як справжні освітні хаби крокують в ногу з часом.

В Полицькій ПШБ бібліотекарем Галиною Василівною Ришко для наймолодших було проведене бібліотечне заняття "Правила користування бібліотекою". А Світлана Яківна Бачинська, як справжній любитель художнього слова, знову і знову доносить поетичне слово до тих, чиї сердечка відкриті для щирого спілкування і уваги. В Іванчівській ПШБ -До 85-річчя від дня народження Євгена Гуцала було оформлено книжково-ілюстративну виставку "Непохитний служитель слова".

Для читачів молодшого шкільного віку проводились голосні читання збірок "Сім'я дикої качки", "Лось", "У гаї сонце зацвіло", "У лелечому селі". Герої творів не лише хлопчики й дівчатка, а й лелеки та жайворонки, зайці й білченята, золотоголові соняшники і блакитні дзвіночки. Разом з ними ми переживаємо їхні радощі й печалі, мандруємо лісовими стежками й занурюємося у світ природи.

Твори Євгена Гуцала наче відмивають душі від зла, висвітлюють шлях угору. Його слово людяне, щире, просте, як хліб. Воно легко лягає на події минулого і сучасного на нашій зелі. Діти намалювали яскраві ілюстрації до творів, які сподобалися найбільше.

Сьогодні зозуля у лузі широкім

Мені накувала аж тисячу років.

Я хочу зозулю оту попрохати,

Нехай накує іще мамі і тату.Фото без опису