У Вараському районі піротехніки ДСНС області знищили артилерійський снаряд, що був виявлений на території приватного господарства

Дата: 12.01.2022 17:09

1 січня о 14:00 год. групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області був знищений один артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої світової війни, який був виявлений місцевим жителем у власному приватному господарстві під час проведення господарських робіт у селі Дубчиці Зарічненської ТГ Вараського району.

Піротехніки додатково обстежили прилеглу територію та жодних інших вибухонебезпечних предметів не виявили.

Рятувальники Рівненщини закликають громадян бути максимально обережними при виявленні підозрілих металевих предметів ззовні схожих на боєприпаси часів війни.

При виявленні ВНП негайно телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку області "101" або "112".

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області