Хоч зимові канікули і позаду: поради рятувальників

Дата: 10.01.2022 17:40

Надзвичайники звертаються до батьків, чиї діти під час зимових канікул здебільшого залишалися вдома одні, із проханням провести вдома роз’яснювальні бесіди та разом засвоїти елементарні правила безпеки, зокрема:

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях і розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь;

Перевірте справність електромережі та не дозволяйте малолітнім дітям самостійно користуватися побутовими приладами;

Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”;

Слідкуйте за тим, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві ставки, річки, або покинуті будівлі.

Розкажіть дітям, що:

запуск петард, феєрверків, ракет забороняється проводити всередині приміщення, з балконів і поблизу житлових, господарських будівель, новорічних ялинок тощо.

піротехніку не можна зберігати біля приладів опалювання – батарей, газових та електричних плит. Не варто носити вогненебезпечні предмети у кишенях чи сумочках.

Шановні батьки!

Будьте самі прикладом для дітей в будь-яких ситуаціях, особливо тих, які пов’язані зі збереженням здоров’я та життя Вашої дитини!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

На зображенні може бути: текст «дтям категорично забороняеться бавитися iз срниками, палити nanip та iHw? предмети; переносити вдкритий вогонь 3 одного мсця в нше; самостйно вмикати електрични та газов прилади; класти грашки та iHwi предмети на гаряче плити або опалювальни електроприлади; без нагляду дорослих розпалювати в nici вогнище; ч.пати гаряче вуглля y грубц. жодному PAзI HE залишайте дтей без нагляду! служба порятунку рвненщини завжди HA BAPTI вашой безпеки rv.dsns.gov.ua»