Добра новина на Різдво!

Дата: 10.01.2022 17:37

У Вараському районі знайшли літнього чоловіка, що майже добу провів у лісі.

07 січня об 11:00 було знайдено 95-річного жителя села Дубівка Вараського району, який 06 січня орієнтовно о 15:00 вийшов з дому викидати сміття та не повернувся.

До пошуків зниклого чоловіка долучилися лісники, рятувальники, поліцейські та місцеве населення, загалом 40 чоловік.

Літню людину шукали майже добу. Співробітники ДСНС за допомогою квадрокоптера проводили моніторинг лісової місцевості.

Чоловіка знайшли живим, приблизно за 4-ри кілометра від села. Він лежав на землі, без свідомості, його привели до тями. Поліцейським автомобілем дідуся доставили до села, де його передали бригаді швидкої медичної допомоги.

Рятувальники Рівненщини закликають мешканців краю бути надзвичайно обережними при походах до лісу. Поодинці не йдіть, якщо все ж таки вирішили піти, обов'язково попередьте рідних та близьких куди ви прямуєте, тепло одягніться й майте при собі заряджений мобільний телефон.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській областіФото без опису Фото без опису