Щодо розгляду і розкриття конкурсних пропозицій до проведення у 2022 році конкурсу на надання соціальних послуг догляду вдома

Дата: 04.01.2022 12:34

04 січня було проведено засідання конкурсної комісії щодо розгляду і розкриття конкурсних пропозицій до проведення у 2022 році конкурсу на надання соціальних послуг догляду вдома для осіб, які належать до вразливих категорій населення, або таких, що перебувають у складних життєвих обставинах, за рахунок бюджетних коштів  у рамках "Комплексної цільової програми надання пільг та соціальних послуг окремим категоріям населення Полицької територіальної громади на 2022-2025 роки.

Для участі у конкурсі в зазначені в оголошені терміни подано пропозицію одним надавачем соціальних послуг - Громадською організацією «СОЦІАЛ ЦЕНТР».

Членами комісії проведено перевірку конкурсної пропозиції Громадської  організації «СОЦІАЛ ЦЕНТР» на дотримання вимог, які визначені в оголошені про проведення конкурсу.