ВІТАЄМО КРАЩИХ З КРАЩИХ!

Дата: 30.12.2021 16:34

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 05.10.2021р №189 «Про забезпечення проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році» протягом грудня був проведений ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів та ІІІ етап конкурсів імені Т.Шевченка та П. Яцика. Учні закладів загальної середньої освіти Полицької територіальної громади взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з таких предметів: українська мова і література, математика, трудове навчання, історія, хімія, інформаційні технології, правознавство, фізика, а також у ІІ та ІІІ етапах Конкурсів імені Т.Шевченка та П. Яцика.

За результатами проведених олімпіад і конкурсів варто відзначити таких учасників:

- українська мова і література: Стадник Світлана – ІІІ місце ( 9-б кл. Полицький ЗЗСО – вч. Килюшик Г.І);

- математика: Стаднік Ольга – ІІІ місце (6-а кл. Полицький ЗЗСО – вч. Ляшук О.О.), Крижанська Дарія – ІІІ місце (8-б кл. Полицький ЗЗСО – вч. Вознюк Г.І.);

- трудове навчання: Карповець Олег – ІІ місце (10-а кл. Полицький ЗЗСО – вч. Леус П.П.);

- хімія: Бірук Андрій (7-а кл), Давідчик Майя (8-а кл), Кулай Дарина (11-а кл) – всі ІІІ місця Полицький ЗЗСО – вч. Бабік Н.С.;

- фізика: Федорчук Іван – ІІІ місце (9 кл. Ромейківський НВК – вч. Ляшик О.М.);

- Конкурс імені П. Яцика: Скібчик Юрій - І місце у ІІ етапі та ІІІ місце у ІІІ етапі (7кл – Балаховицький НВК, вч. Серховець Г.В.);

- Конкурс імені Т.Шевченка: Скібчик Юрій – І місце (7кл – Балаховицький НВК, вч. Серховець Г.В.).

Вітаємо наших переможців та бажаємо сили і наснаги у досягненні найкращих результатів.

На зображенні може бути: текст