Eтноконкурс колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлиємська Зірка»

Дата: 24.12.2021 09:51

Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2021 році, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 19.01.2021 року № 08, та з метою залучення учнівської молоді до вивчення та збереження фольклору, як першооснови національної культурної спадщини, виявлення та підтримки кращих художніх колективів, з 13 грудня 2021 року по 17 грудня 2021 року у закладах загальної середньої освіти Полицької територіальної громади був проведений І (відбірковий) етап обласного етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлиємська Зірка». За рішенням журі І етапу Конкурсу переможцями визначено «Тріо вокального гуртка» Полицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Відеоролик з їхнім конкурсним номером направлено на ІІ етап Конкурсу. Вітаємо переможців та бажаємо отримати найкращі оцінки на наступному етапі!