Любі діти, шановні дорослі!

Дата: 19.12.2021 18:40

Полицька сільська рада та її виконавчий комітет щиро вітають вас з Днем Святого Миколая - одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедрує наші оселі радістю, світлом і добрими вчинками.

З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому.

Особливі надії на Миколая покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію.

Шановні дорослі!

Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая.

То ж згадаємо про найкращі людські чесноти, поділімося своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, допоможімо їм відчути радість свята.

Сердечно бажаю вам, шановні мешканці громади, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті.

Нехай щедрий Святий Миколай принесе мир, щастя, злагоду вашим родинам, мир і благополуччя рідній Україні!

Сільський голова Микола ОЗЕРУГА

На зображенні може бути: текст «3 днем святого миколая!»