ДОБРО ВРЯТУЄ СВІТ!

Дата: 17.12.2021 12:21

Переконуємось щоразу, дивлячись на хороші справи цієї чарівної жінки Вікторія Прокопчук та її помічників з волонтерської організації "Корзина добра".

30 листопада відбулась церемонія оголошення номінантів та лауреатів "Волонтерської премії 2021року" громадської ініціативи Євромайдан SOS. Це вже 8-ма Волонтерська премія, кількість номінантів якої за ці роки перетнуло позначку в 1000 осіб. Цей рік рекордний за кількістю номінантів – 280 волонтерів та їхніх історії, які доводять, що цей світ має надію на краще !!!!

Вітаємо всіх номінантів та лауреатів, а в першу чергу нашу волонтерську організацію "Корзина добра" та її помічників: Andrii Mukolayovuch Chos , Вероніка Толстоброва , Nataliya Samoylova , Sophia Davidchyk, Kaminskaya Nataliya.

ВИ В НАС НАЙКРАЩІ!!!!Фото без опису