ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!

Дата: 09.12.2021 17:26

Кузнецовська міська організація української спілки ветеранів Афганістану звертається до Вас з проханням допомогти відремонтувати автомобіль VW T4, що використовується в зоні ООС Донецької області, як автомобіль "швидкої медичної допомоги" Добровольчого Українського Корпусу "Прапвий сектор". Підрозділи ДУК ПС по цей час знаходяться на передовій (в зоні ООС), та не отримують державного забезпечення, а відтак змушені купувати військове спорядження, продукти та речі першої необхідності, здійснювати виїзди на ротацію в зону ООС за власний кошт.