Акція "Діти - дітям"

Дата: 05.12.2021 18:05

в Міжнародний день людей з інвалідністю, за ініціативи директора "Центру культурних послуг" Семеняк Олени, у Полицькій громаді стартувала акція "Діти - дітям". Кожна дитина може принести і покласти в спеціальну коробку іграшку, солодощі, книжку, канцелярію, тощо.

Акція буде тривати по всій громаді з 03.12 по 15.12, і до Дня Святого Миколая, всі подарунки знайдуть своїх власників.

Ця акція спрямована на те, щоб нагадати нам, що допомога, рівні можливості, гідність, увага, людяність і турбота - це не порожні слова!

І виховувати ці риси у дітей наша першочергова задача!

Ця акція - це наша чергова можливість нагадати суспільству, що дітям з інвалідністю, яких в Україні сотні тисяч, як нікому потрібна наша увага і турбота! Відкрийте свої серця для добра, перейміться проблемами людей з обмеженими можливостями, створіть для них умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних не лише напередодні відзначення певних дат, а кожного дня!

І першими до акції приєдналися зав.клуб сільського клубу с.Балаховичі - Прокопчук Вікторія, бібліотекар Балаховицької ПШБ - Водько Людмила та учні 8 класу Балаховицького НВК "ЗЗСО I-II ст.-ЗДО, які сьогодні вітали особливу дівчинку Гайчук Анастасію. — з Людмилою Водько та Вікторією Прокопчук.Фото без опису