МИ в числі НАЙКРАЩИХ!

Дата: 24.11.2021 13:00

Цього року на конкурс соціального відео "МІФИ ТА СТЕРЕОТИПИ ЩОДО ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ТА АЛГОРИТМ БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ" подано 134 роботи молодіжних команд з усієї України, серед яких і робота Вікторії Прокопчук, завідувача Балаховицького сільського клубу, її вихованців та волонтерської організації "Корзина добра". 25 листопада буде визначений переможець, а наразі робота Вікторії на 2 місці серед семи найкращих робіт у фіналі. Тримаємо за Вікторію і її команду кулачки. Ми у Вас віримо - Ви НАЙКРАЩІ!

Нагадаємо, що проєкт реалізується благодійною організацією " Благодійний фонд "Посмішка ЮА" за підтримки фонду сприяння демократії посольства США в Україні в рамках проєкту "Життя без насильства".

На зображенні може бути: 1 особа та текст «KYIV, S UKRAINE JKRA посмшка благодйний фонд мфи про домашне насильство #життябезнасильства»